Suhted

UURING PALJASTAB: see on põhjus nr 1, miks naised tahavad mehega seksida

Õhtuleht.ee 08.08.2017, 13:45

Maxim märgib, et sinu kui mehe vastus küsimusele „miks naised tahavad sinuga seksida?“ on väga tõenäoliselt lihtne: „Häh, sellepärast, et nad on kiimas.“ Aga oled sa mõelnud, miks naised erutuvad ehk kiima lähevad? Mis neid motiveerib?

Üks uuring on fikseerinud 237 erinevat põhjust, miks inimesed seksi harrastavad. Teiste seas on näiteks „Tahtsin orgasmi saada“, „Tahtsin ametikõrgendust“ ja „Ma tahtsin tunda end Jumalale lähemana“.

Hiljuti väljaandes Archives of Sexual Behavior avaldatud uuring on võtnud veidi kitsama lähenemisnurga ja püüdnud välja selgitada, millistel põhjustel just naised tahavad meestega koos oma pesu nurka visata ja hullama hakata.

Natuke sellest, kuidas vastav uuring läbi viidi.

510 naisele anti nimekiri 140 erineva seksimismotiiviga. Siis paluti neid hinnata kahest vaatenurgast – kui mõjuv on vastav põhjus pühendunud suhtes olles või juhuseksi puhul.

Ei olnud just väga üllatav, et mis puutub juhuseksi (suvaline baarist leitud kutt), siis tõid naised peamise seksimotivaatorina välja ühe väga lihtsa põhjuse: sest mees on kuum.

Mõned kõige populaarsemad vastused: „Tahtsin kogeda füüsilist naudingut“, „Isiku kehaline välimus erutas mind“, „Olin kiimas“, „Sest see on hea“.

No tõesti, erilisi üllatusi siit ei tulnud.

Aga püsisuhte puhul tõid naised seksimise motivaatorina pigem välja tundeid kui füüsilisi põhjuseid. Taas mõned levinumad vastused: „Tahtsin näidata oma kiindumust“, „Tahtsin väljendada oma armastust“, „Ihaldasin emotsionaalset lähedust“.

Nagu vastustest väga selgelt näha, tahavad naised seksida kahel põhjusel:

1. Tema on vallaline, sina oled kuum mees ja seepärast hüppab ta sinuga voodisse.

2. Te juba käite ja ta tahab näidata sulle oma armastust sellega, et istub su riista peale.