Päevaretsept

Maailma kõige karmim toiduväljakutse: südamerabanduse restoran

Toimetas Vidrik Võsoberg 14.11.2017, 10:23

USA-s Las Vegases tegutseva Heart Attack Grilli ehk Südamerabanduse Grillrestorani põhiidee on teha „toitumispornograafiat“ ja pakkuda roogi, mis on „sulle nii kahjulikud, et see on lausa šokeeriv“.

LadBible vahendas, et toidukoha menüüs on erinevaid hamburgereid, millest näiteks keskmises Quadruple (ehk neljakordses) Bypass Burgeris on ligi 10 000 kalorit ning see koosneb muuhulgas kahest kilost pihvidest, 20 peekoniviilust ja kaheksast viilust juustust.

Et veresooned ikka kindlalt ummistatud saaks, siis käivad burgeri juurde ka friikartulid, mida valmistatakse puhtas searasvas. 

Osana šõust lastakse klientidel sisenedes riietuda haiglakitlitesse, ettekandjad kannavad haiglaõdede vorme, veini pakutakse tilgutikotist ja hästitoidetud patsiendid sõidutatakse söögiorgia lõppedes välja ratastoolis.

Aga üks peamisi Bypassi burgeri väljakutse vastuvõtmise juures on see, et kui sa ei suuda oma einet ära süüa, siis on ettekandjal õigus sulle mõlalaadse riistaga kolm korda laksu anda.

Hoiatus: kui sa burgerit ära ei söö, siis saad laksu. (VIDA PRESS)

Oma 12 tegutsemisaasta jooksul on restoranil olnud ka üks nimele vastav kurb vahejuhtum. Igapäevane klient ja mitteametlik maskott John Alleman ootas neli aastat tagasi restorani juures bussi, kukkus aga õnnetuseks infarkti tagajärjel kokku ja suri.

Üks kolmekordse burgeri neelaja sai süües infarkti aastal 2012 – kurb oli asja juures aga see, et teised kliendid pidasid seda osaks šõust ning asusid juhtuvat telefonidega jäädvustama. restorani omanik Jon Basso ehk Doctor nentis seda kommenteerides, et sellist šõud nad oma morbiidsest huumorimeelest hoolimata siiski kindlasti ei teeks.   

Heart Attack Grilli burgerid. (VIDA PRESS)