Päevaretsept

ÕLLEPÄEVIK: šokolaadine Cocoa Wonderland

Toimetas Vidrik Võsoberg 31.05.2018, 10:39

Gambrinus nautis eeskätt kõrgelthinnatud porteri šokolaadist aroomi.

Cocoa Wonderland (Thornbridge, Inglismaa), pdl 0,33 l, alc 6,8% vol. Ratebeeri liigimääratlus: „Porter“ ja hinnang 92 punkti!

Tootjainfo: „Cocoa Wonderland is a full bodied, robust porter with natural mocha malt flavours from the complex malt grist, complementing the decadent additions of real cocoa beans to the maturation process. A truly wonderful, award winning Chocolate beer. Initially brewed in collaboration with the girls at Cocoa, Ecclesall Road, Sheffield to celebrate their 10th anniversary.

Väike lihtne pudel, mille kuld-purpurne sildikujundus annab väga suursuguse välimuse. Pruunikas sõrmepaksune vahukiht püsib päris kenalt. Õlle värvus - umbe-punane.

Aroom. See kakaolaadung matab nina juba kaugelt oma õhulise koorma alla. Kvaliteetšokolaad. Õhuliseks, mullitavaks aetud tume šokolaad. Selline magusama otsa oma, aga ikkagi väga kakaoküllane. Ja siis ... käib nina sees krõks ning korraga saab kõrgklassi kvaliteetmaiusest odav kamašoks.

Esmamekk on keskmise kehaga ja intensiivselt hapukas-magusakas, šokolaadine ja veidi vesisepoolne. Keskmaitse on veidi tummisem, mõrkjas-hapukas ja kamane. Lõppmaitse läheb kõvasti hapukamaks, tumedate rosinate ja kuivatatud mustsõstarde segune. Järelmekk jääbki hapukaks, kakaoubade ja kohvijoogi vahepealseks.

Keskmisest kergema kehaga, tugevalt karboniseerunud paletiga, hapukas-magusakas-vürtsikas-mõrkjas-hapuka buketiga vägagi hea taseme rüüpeke. Aroom on kordades meeldivam ja šokolaadisem kui maitse.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud