Stiilispikker

PARKI, RANDA VÕI PUBISSE: mida suvel selga panna?

Toimetas Vidrik Võsoberg 06.07.2018, 13:37

Suvise palavusega ei taha ükski mees liiga palju rõivaid kanda – aga üksainus riidekiht ei võimalda moekale mehele just liiga palju mänguruumi. Esquire soovitab stiilist lugupidajatele ka suvel kihiti riietuda, kuid teha seda nii, et kihid on õhukesed ja kerged. Klassikaline viis on panna T-särgi peale eest avatud nööpsärk. Meesteväljaanne pakub välja stiilsed outfit’id parki, randa ja baari minekuks, selgema pildi saamiseks vaata fotosid SIIT.

Park

Parimaid valikuid on suvel 2018 printmustriga lühikeste varrukatega nööpsärk. Mis värvidesse puutub, siis ei saa eriti eksida näiteks tumesinise ja valgega. Alla kena valge T-särk, jalga krookpaelaga khaki-lühkarid. Varvaste otsa näiteks Chuck Tailori tennised ja ette retrohõngulised päikseprillid.

Rand

Hawaii motiividega särk on klassikaline randa minemise riietus. Selle alla avar ja nabal hingata laskev T-särk. Jalas võiks olla ujumisšortsid ja purjeriidest espadrillid ehk kerged mokasiinkingad. Ja muidugi ei tasu unustada päikseprille, kirjeldatud komplekti juurde sobiks näiteks kilpkonnamustriga raamid.

Baar

Nööpsärk võiks olla endiselt lühikeste varrukatega, aga mingist siidisemast kangast. Juurde sobib mingi stiilse graafilise pildikesega alussärk. Jalga kergelt kulutatud teksad ja madalad kõrbesaapad.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud