Tehnika

VOLDITAV NAGU PABER: lõpuks ometi on tulekul kokkumurtav telefon

Toimetas Vidrik Võsoberg 05.09.2018, 18:49

Kohe-kohe teatab Apple, mida kujutavad endast uued iPhone’id ja iPadid. Aga üsna tõenäoliselt ei paku hammustatud ubin seda, mida lähiajal pakuvad konkurendid Koreast: klapiga telefoni uut taset ehk kokkuvolditavat nutitelefoni.

Maximi teatel võib Samsungi kokkumurtava ekraani ja korpusega nutiseade saada avalikuks juba sellel aastal – võimalik, et novembris.

Tehnoloogiaettevõtte juht DJ Koh ütles CNBC-le, et volditava seadme tulekuks „on aeg“. Müügilejõudmise aja, kujunduse ja hinna kohta ta esialgu veel midagi ei paljastanud.

Vaid mõni päev varem oli Koh aga Berliinis IFA elektroonikanäitusel norinud kokkuvolditavate tehnoloogiate üle ja nimetanud küsitavaks murtava ekraani eeliseid jäiga kuvari ees. Koh tõdes, et isegi lahtivolditud kujul jääb küsimus: mille poolest on see seadeldis parem kui tahvelarvuti?

„Igal seadmel, igal omadusel, igal uuendusel peab olema lõpptarbija jaoks tähendusrikas sõnum,“ tõdes Samsungi juht. „Nii, et kui tarbija seda kasutab, siis ta mõtleb: „Vau, sellepärast Samsung selle tegigi“.“

Kohi vihjas, et volditava seadme kohta saab ilmselt rohkem teada novembris San Franciscos toimuval Samsungi arenduskonverentsil. Ta tõdes, et arendusprotsess on keerukas, aga ettevõte on selle siiski „peaaegu läbi hammustanud“.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud